آیا رقابت اصلی انتخابات بین ابراهیم رئیسی و محسن رضایی است؟

حسین جمشیدی لاریجانی، سردبیر پایگاه خبری مناطق آسیا: با نگاهی به لیست 7 نفره اینگونه به نظر میرسد که ابراهیم رئیسی به خاطر شعار مبارزه و پیشگیری از فساد و محسن رضایی به خاطر برنامه های تخصصی و کارشناسی که در حوزه اقتصاد ارائه کرده است درواقع دو رقیب اصلی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری باشند.

انتخابات 1400 ریاست جمهوری با لیست شورای نگهبان کلید خورد, هرچند نقد هایی به این شورا وارد شد اما حذف برخی جریان های فساد که با نفوذ در دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب جای امیدواری دارد که دولتی سکاندار امور اجرایی شود تا بتواند شرایط سخت موجود را به نفع مردم و کشور تغییر دهد.
با نگاهی به لیست 7 نفره اینگونه به نظر میرسد که ابراهیم رئیسی به خاطر شعار مبارزه و پیشگیری از فساد و محسن رضایی به خاطر برنامه های تخصصی و کارشناسی که در حوزه اقتصاد ارائه کرده است درواقع دو رقیب اصلی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری باشند.
مسلما توجه بسیاری مردم و دلسوزان کشور به آقای رئیسی معطوف شده است تا بتواند با بریدن دست های فاسدی که در قدرت طی این سالها نفوذ کرده اند و با اقتداری که در حوزه قضائیه نشان داده است بتواند کشور را از این وضعیت نابسامان خارج کند.
اما فراموش هم نکنیم که محسن رضایی طی این سالهای پس از جنگ و تحصیل در حوزه اقتصاد و حضور در چند دوره انتخابات ریاست جمهوری توانسته است با این تجربه و با برنامه ای جامع در حوزه تحول اقتصادی و مدیریت اجرایی بعنوان یک کارشناس و استراتژیک جایگاه ویژه ای را بین نخبگان کسب کند.
به هر حال می توان امیدوار بود که در صورت انتخاب هریک از این دو کاندیدا که در حال حاضر شانس کسب اکثریت آرا را دارند می توان به فال نیک گرفت تا شاهد رفع مشکلات جامعه باشیم.
در صورت انتخاب ابراهیم رئیسی, محسن رضایی برنامه هایش می تواند کمک های مثبتی را در حوزه اقتصاد ارائه و در صورت پیروزی محسن رضائی, قوه قضاییه می تواند با حمایت های خود از مبارزه با فساد و دولت محسن رضایی فضایی مناسب را برای برون رفت از مشکلات امروز کشور انجام دهد.

کد خبر 2492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =