هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود

برنامه‌ سخنرانی‌های تخصصی بزرگترین رویداد روابط‌عمومی ایران با حضور سخنرانان ایرانی و خارجی به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد.  

پایگاه خبری مناطق آسیا(آرنا): هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با محوریت «آینده‌ روابط‌عمومی: رهبری و کووید19»، نیمه دوم بهمن‌ماه سال جاری به‌ مدت دو روز برگزار می‌شود.

این کنفرانس که توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت "انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران"، "انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی" و "انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا)" برگزار می‌شود با سخنرانی استادان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی همراه خواهد بود.

این رویداد شاهد حضور استادان، مدیران و کارشناسان پیشرو ارتباطات و روابط‌عمومی به‌همراه سخنرانی‌ها و نشست‌های تخصصی در بخش‌های مختلف با حضور صاحبنظرانی با دیدگاه‌های متنوع خواهد بود. 

بر اساس این گزارش، تأثیرهای کووید-19 بر صنعت روابط‌عمومی، نقش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان‌ها (CSR) طی بحران کووید-19، کووید-19 و تاثیرهای آن بر استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی، کووید -19، کار هوشمند و فضای تعاملی: یک دیدگاه مبتنی بر فرصت در بحران، اطلاعات نادرست کووید-19 و تقویت مخاطرات اجتماعی، مبارزه با خبرهای جعلی در بیماری همه‌گیر کووید-19: اهمیت سواد سلامت، روابط‌عمومی در بهداشت و ارتباطات ریسک، تأثیر رسانه‌های اجتماعی در کنترل یا شیوع بیماری همه‌گیر کووید-19، کووید-19: کسب‌وکارها چگونه بحران را کنترل می‌کنند و بحران ویروس کرونا - ارتباطات بحرانی، معنی‌سازی و مدیریت شهرت از جمله موضوعات مهم و اصلی کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران می باشد.

برنامه‌ سخنرانی‌های تخصصی بزرگترین رویداد روابط‌عمومی ایران با حضور سخنرانان ایرانی و خارجی به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد.  

بخش ویژه کنفرانس تحت عنوان "نشست تخصصی رویازی روابط‌عمومی" همچون سال گذشته به ارائه تجربیات مدیریت نوآوری در شرایط بحران همه‌‌گیر کووید-19 توسط مدیران خلاق روابط‌عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی اختصاص دارد.

همزمان با هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (ICPR1399)، "نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا" در چهار بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری، هنرهای تجسمی/ بصری، مستندسازی و تبلیغات نیز برگزار خواهد شد.

مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی و سایر متقاضیان تا پانزدهم دی‌ماه 1399 فرصت دارند مقالات، ایده‌ها و تجربه‌های خود پیرامون مسئولیت اجتماعی بویژه کووید-19 را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

برای ثبت‌نام در کنفرانس، جشنواره  یا کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس به نشانی www.irancpr.ir مراجعه کنید.

ماموریت موسسه کارگزار روابط‌عمومی این است که نگاهی تازه به موضوعات و روندهای شکل دهنده آینده صنعت روابط‌عمومی داشته باشد. شناخت و معرفی جدیدترین مفاهیم و ابزارها که بخش مهمی از آینده صنعت روابط‌عمومی است از دیگر ماموریت‌های موسسه کارگزار روابط‌عمومی است. استانداردسازی برنامه‌ها و فعالیت‌های روابط‌عمومی با همکاری سازمان‌های پیشرو روابط‌عمومی از جمله این ماموریت‌هاست که بزودی جزییات آن اعلام می‌شود.

ثبت نام کنید: به بزرگترین رویداد روابط‌عمومی ایران بپیوندید

 تلفن‌های دبیرخانه کنفرانس و جشنواره: 66943670 - 66567010

وبسایت: www.irancpr.ir---------------www.shara.ir

 

کد خبر 1804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =